Say Hi and feel High with Ibakshi
טלפון להזמנות: 052-8100083
 
logo-bakshi3.png
הוסף למועדפים
שלח לחבר
  סדנאות ומסיבות למורים ולגננות  
  

 Ibakshi סדנאות ומסיבות למורים, לסגל ביה"ס, לגננות וסייעות

חברת Ibakshi  אירועי גיבוש וחברה, הינה. חברה המתמחה באירועי גיבוש המשלבים הפעלות ומשחקים  בעלי ערך מוסף, אנו חברה  הבונה את סדנאות הגיבוש בהתאם לדרישות הלקוחות, בהתאם לכמות הנוכחים בהפעלה ובהתאם למיקום ההפעלה  INDOOR  או OUTDOOR .

לכם עובדי סגל בית הספר וצוות הגננות והסייעות שעושים עבודה כל כך קשה, שומרים, מחנכים ומלמדים את ילדנו יש לנו הפתעה עבורכם, הפעלה שתוציא אתכם מהשיגרה, פעילות לא שיגרתית, יצירתית ושונה שעוד ידובר עליה רבות בחדר המורים וחצרות הגנים,סדנת גיבוש מדהימה שעוד לא חוויתם.

סדנאות הגיבוש שלנו מועברות במשך כ- שעה ורבע( תלוי בסוג הסדנא) כמו כן באפשרותנו לערוך ימי גיבוש מלאים וכן ערבי גיבוש .
כמו כן אנו עורכים סדנאות הכרות, סדנת עבודת צוות ותקשורת בין אישית, סדנת גיבוש, מסיבת פורים, מסיבת חנוכה, מסיבת סיום שנה. 
 הסדנאות שלנו מגוונות, יצירתיות ומהנות, משחקי ההפעלה באירוע משלבים עבודת צוות, חשיבה, שיפור התקשורת הבין אישית. פעילות הגיבוש שלנו תגרום לצחוק ללא הפסקה, תקרב  לבבות ותדחיק בעיות. ניתן לקיים את הסדנאות והמסיבות בשיתוף של בני ובנות הזוג.
 
 
          

 Ibakshi סדנת הכרות למורה

סדנת הכרות, הינה סדנה המיועדת לצוות מורים שאחוז גדול ממנו הם מורים חדשים בבית הספר שאינם מכירים את צוות המורים הנוכחי, או כניסה של מנהל או מנהלת חדשים לתפקיד ללא הכרות מוקדמת של צוות ההוראה בבית הספר, מטרת סדנת ההכרות
לקרב בין כולם, לאפשר לנו להכיר אחד את השני טוב יותר, לשתף קצת על החיים האישיים, לשחק במשחקי הכרות ומשחקי גיבוש היתוליים, להפתח אחד כלפי השני ליצור חברויות חדשות וכמובן להנות.

Ibakshi סדנת עבודת צוות ותקשורת בין אישית

סדנת עבודת צוות ותקשורת אישית באה לשפר את תפקוד העבודה של סגל ההוראה וסגל בית הספר, לחזק את התקשורת הבין אישית, לתת כלים פשוטים לשיפור התקשורת של תלמידי הכיתה, ליצור סינרגיה בין צוות ההוראה.

הסדנה מורכבת מאוסף של משחקים והפעלות המחייבים עבודת צוות ויצירת תקשרות עם מי מבין חברי הקבוצה, סדנה אנרגתית,
חויתית עם הרבה צחוקים
והנאה.

Ibakshi סדנאות גיבוש וערבי גיבוש

יש הרואים בסדנת גיבוש צ'ופר לעובד, למנהל , סדנת גיבוש הכרחית ליישום אחת לתקופה לכל קבוצה באשר היא, שהרי ידוע מה התוצאות המקצועיות, האישיות והחברתיות שניתן להפיק מקבוצות מגובשות וכל זאת בנוסף לערך האישי שכל אחד ואחת סופג ולוקח איתו. כולנו אוהבים לבוא למקום שטוב לנו בו, כייף לנו להעביר את יום העבודה בו ושהסביבה נעימה, חברותית ומתקשרת.
 
 
                       

לחברת Ibakshi יש מגוון רחב של סדנאות וערבי גיבוש, ניתן ליישם כל סדנה בנפרד ואף לשלב בין כמה סדנאות . סדנאות הגיבוש שלנו בנוייות מאוסף של משחקי הפעלה מאתגרים, היתוליים ומהנים, משחקים יצירתיים המשמשים עבורנו ככלי לשיפור התקשורת הבין אישית, שיפור התפקוד הצוותי, העלאת מוטיבצית העבודה שלנו, שיפור היצירתיות שלנו ומאפשרת במה אישית לכל אחד להראות את עצמו ולהשמיע את קולו. דרך פעילות משחק חוויתית ומהנה אנו מצליחים להגיע לכל אחד ולגעת בכל אחד.

Ibakshi סדנת גיבוש  -   הפעלת בלונים

חברת Ibakshi משתמשת באביזרים שונים ויצירתיים לצורך בניית מערך הגיבוש, אחד האביזרים האהובים ביותר על כולנו הם הבלונים שמסמלים עבורנו תמיד, אושר, שמחה, מסיבות והרבה הנאה.

סדנת הבלונים הינה סדנה צבעונית, כייפית ומגבשת במיוחד, המשלבת משחקי הפעלה רבים עם שילוב של בלונים בגדלים,
צבעים וצורות שונות , סדנה מהנה המקשרת בין גיבוש, עבודת צוות ותקשורת בין אישית.
סדנה זו הינה אחת הסדנאות בהן אנו מאפשרים לכל אחד לפתח את יכולת היצירתיות שלו ולשתף את כל הנוכחים במחשבתו ובישומו בשטח. סדנה מצחיקה מאוד, מעשירה, סדנה חוויתית שמועברת בקלילות ובאוירה נעימה והומוריסטית, נעבוד עם בלוני צורות ונלמד להשתמש בבלונים לצרכים שונים.
הסדנה משלבת משחקי תפקידים,משחקי אימפרוביזציה שונים הפעלות של כלל הקבוצה יחדיו, הפעלה בקבוצות ,בזוגות ועבודה אישית של כל אחד מהנוכחים בסדנה.
 
 
    

Ibakshi מסיבות פורים, חנוכה,  מסיבת סוף שנה, מסיבת פרידה .

חברת Ibakshiמתמחה בהפעלת מסיבות למבוגרים , אנו מציעים לצוות בית הספר מגוון רחב של מסיבות שיכולות להתאים לכל סוג של אירוע, החל ממסיבות בחגים, מסיבה בפורים, מסיבת חנוכה, מסיבת סוף שנה לצוות ההוראה, מסיבת פרידה ממנהל או מנהלת , מסיבת קבלה של מנהל או מנהלת חדשים.

כל המסיבות שלנו מלוות במוסיקה קצבית ותוססת , המסיבות עצמן מאוד אנרגתיות, היתוליות ומתאימות לסוג האירוע.באירוע הפעלה לחג הפורים אנו עורכים נשף תחפושות , משחקים הקשורים להווי החג והפעלות מתאימות,בכל סוג אירוע אנו משתמשים באביזריי הפעלה שונים המתאימים לאירוע עצמו. ניתן לערוך בסוף ההפעלה מסיבת ריקודים לסיום הערב, המסיבות יכולות להיות בשיתוף של בני ובנות הזוג.נשמח לענות על כל שאלה ולסייע לכם להתאים את הסדנה שתתאים לכם ביותר.

לקבלת פרטים נוספים אנא חייגו למספר 052-8100083

אמרו " היי בקשי " ומשם הדרך להנאה בטוחה ! 

שילחו לנו מייל לכתובת - fun@Ibakshi.co.il

או השאירו את פרטיכם בצור קשר ונציגנו ישמחו לחזור אליכם בהקדם.

חברת Ibakshi ואלי בקשי מאחלים לכם יום נפלא J

Say Hi and feel High with Ibakshi

 
מפת האתר צור קשר
הוסף למועדפים
שלח לחבר
בניית אתר                    כל מי שאינו מעוניין שתמונתו תופיע באתר מתבקש לפנות אלינו ב " צור קשר " לעדכן את מיקום התמונה באתר ותמונתו תוסר